Таг: парадоксион

Рациновото признание за ,,Парадоксион“ во рацете на Томислав Османли

На денешната прес конференција градоначалникот на Општина Велес, Аце Коцевски, во својство на претседател на Организацискиот одбор на меѓународната поетска манифестација „Рацинови...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com