Таг: паркиран џип

И ова се случува! Возило паркирано на Камен мост(фото вест)

Фотографијата е преземена од ФБ страницата Ѕид на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com