Таг: парк на езерата

,,Паркот на езерата“ во Општина Аеродром е целосно уништен и запуштен

Некогашното мирно, искосено, изметено, средено и убаво одржувано катче во Општина Аеродром, е целосно уништено. Ова прескапо платено одморалиште...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com