Таг: парламентарни избори 2020

Од утрината раздвижено на гласачите места низ државата

Сите 3.480 избирачки места во шест изборни единици во Република Северна Македонија се отворени од 7 часот изутрината.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com