Таг: парламентѕарно малцинство

СДСМ: Парламентарното малцинство ја киднапира иднината на Македонија

СДСМ преку соопштение укажува дека е неприфатливо ВМРО ДПМНЕ како прламентарно малцинство да ја блокира и киднапира иднината на Македонија: ,,Ниту едно блокирање на демократските...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com