Таг: патриот

Мицкоски се јавувал да интервенира во МВР, пак ќе се јавува...

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција потврди дека се јавувал на функционер во МВР, но како што...

ФРОДЕМ:Патриот и вмровец не ги жртвува своите сопартијци

  ,, Наместо партиската врхушка и лидерот на ДПМНЕ да и се извинат на македонската јавност за случувањата од 27 април 2017 година и да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com