Таг: пат охрид кичево

Се бара црн ,,VW TOUAREG” со швајцарски таблички ,,ZH…” кој удрил...

Вчера, на патот Охрид-Кичево , се случила тешка сообраќајна несреќа, во која црн ,,VW TOUAREG" со швајцарски таблици ,,ZH...", удрил во мотоциклист и избегал од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com