Таг: „Паша“

Цветанов: За време на претресот Панчевски седи како паша, ние бевме...

,,За време на претресот Панчевски седи како паша. Кога специјалци со фантомки, правеа претреси во нашите домови, ние бевме со лисици на рацете и тоа...

Франција: Уапсени водачи на шверц со мигранти

Француските власти уапсија и осудија еден од водачите на ланец шверцери на мигранти и негов соучесник. Уапсените ги префрлувале бегалците од Франција во Велика Британија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com