Таг: педофил

7 години затвор за фудбалски тренер од Нови Пазар поради силување...

Новопазарецот Денис Турковиќ(28), експресно се спогоди со обвинителствоти и е осуден на 7 години затвор поради повеќекратно силување на 14 годишно...

Уапсен 69 годишен педофил од Прилеп кој бил фатен како злоупотребува...

Основно Јавно Обвинителство побара мерка притвор за 69 годишен маж од Прилеп, кој бил фатен на место на настанот, во момент кога сексуално злоупотребувал...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com