Таг: пее студенти

ВИДЕО: Владимир Путин запеа пред студентите

Рускиот претседател  Владимир Путин заедно со студентите на Московскиот државен универзитет ја запеа неофицијалната химна на космонаутите со која се слават успесите на СССР...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com