Таг: пелена

Ќерката на Виктор Орбан сликана во Хрватска како ја фрла пелената...

Повеќе хрватски и унгарски медиуми ја објавија приказната на една унгарска туристка во Хрватска, која се шокирала од однесувањето на ќерката на премиерот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com