Таг: пере

Јеремиќ: Сашо Мијалков почна да ги извлекува коруптивните пари од Македонија...

Поранешниот српски министер за надворешни работи и лидер на опозициската Народна партија, Вук Јеремиќ денеска ги повика истражните органи во Србија да ги испитаат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com