Таг: песимизам

Новак Ѓоковиќ од друг агол

Во интервјуто за австралискиот Tennis Smash, најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ одговараше на многубројни прашања, па и оние неповрзани со тенисот. Кој е...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com