Таг: петра ласло

Унгарската снимателка осудена условно на три години затвор

Снимателката Петра Ласло од судот во Сегедин е осудена на тригодишна казна затвор, условно, затоа што на 8 септември 2015 година , во близина...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com