Таг: петроварадин

Коронавирусот повторно влезе во дом за стари лица во Петроварадин

Короната не се предава, пишуваат српските медиуми. По целосно олабавување на мерките за заштита од овој вирус во соседна Србија, вчера се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com