Таг: петти

16 години по Милошевиќ

Денеска се навршуваат 16 години од големите демонстрации во Белград на здружената опозиција - ДОС, по кои Слободан Милошевиќ беше симнат од власт. Во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com