Таг: петто одделение

Повлечен учебникот за петто одделение по македонски јазик поради стереотипни и...

Министерството за образование и наука информира дека во тек е подготовка на целосно нов Закон за учебници со кој ќе се надминат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com