Таг: пет пациенти

Починаа уште 5 пациенти од Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1156 тестирања, а регистрирани се 87 нови случаи на ковид-19 во: - Скопје...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com