Таг: печено

Скандалозна шега на Отец Пимен на ФБ на сметка на Анима...

Отец Пимен на својот ФБ профил постираше, во најмала рака, неприфатлива и скандалозна шега. Тој под фотографија со печено прасе напиша: ,,Е па анима ние се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com