Таг: пиење кафе

Атиџе Муратова се нуди преку Групер во туристичка тура на разговор...

Атиџе Муратова, главниот лик во документарецот Медена земја кој се бореше за Оскар, Атиџе Муратова, стана туристичка атракција! ,,Enjoy...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com