Таг: питвори

Oбвинителство бара за Дурловски домашен, а за Пешевска укинување на домашниот...

  Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција до Основниот суд Скопје 1 – Скопје достави барање за продолжување на мерките за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com