Таг: пишман

ВИДЕО: ВМРО ДПМНЕ пак во опозиција во Струмица, Витанов се пишмани

Советникот во општина Струмица кој вчера заедно со советниците од ВМРО ДПМНЕ објавија дека тој преминува кај нив, со што СДСМ го загуби мнозинството...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com