Таг: пиштол

Со пиштол ,,го бранел“ неносењето заштитна маска во продавница на Флорида

Еден човек кој буткал пријател во инвалидска количка, извадил пиштол откако друг маж кој бил со својата ќерка во продавница на...

ВИДЕО: Сопственикот на грчки ,,Паок“ влета со пиштол на теренот да...

Вознемирувачки снимки од фудбалскиот дуел меѓу грчките тимови на ,,Паок“ и ,,АЕК“ го обиколија регионот . Дуелот е прекинат во деведесетата минута заради обидот...

Градоначалничкиот кандидат на ВМРО ДПМНЕ Митко Јанчев носел пиштол и не...

Невистина е и пласираната вест дека полициски службеник му вперил пиштол во глава на лицето М.Ј.. Вчера, при извршувањето на своите работни задачи полициски службеници...

ВМРО ДПМНЕ тврди дека полицаец на кандидат за градоначалник му вперил...

ВМРО ДПМНЕ вчера лиферуваше соопштение во кое тврди дека полицаец на кандидат за градоначалник му  вперил пиштол, автобуситебиле  враќани и испраќани на вонредни технички...

Нови снимки од Собрание покажуваат дека имало вооружени насилници(видео)

Според снимката, пиштолот во задниот дел од фармерките е на еден  од најзабележителните според својата физиономија, со тетовирани мускулести раце, кој носеше црна маичка...

Со два истрела од службениот пиштол обезбедувањето на Спасовски ги спаси...

Служеното обезбедување на поранешниот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски откако се легитимирал пред насилниците кои тргнале да ги убијат пратениците Заев , Шекеринска,Спасовски,Села...

Пиштол што изгледа како ајфон

Наскоро на територија на САД ќе може да се купи ,,ајфон пиштол,, огнено оружје со калибар 0,380, главно произведен за смоодбрана. Тој лесно може да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com