Таг: планинар

Загина планинар од Македонија по пад во бездна на планината Олимп

Македонски планинар го загуби животот на планината Олимп во Грција, откако паднал во бездна, јави државната агенција МИА. Според...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com