Таг: пливачка федерација

Неотповиклива оставка на Александар Поповски од УО на Пливачка федерација заради...

Професорот на ФОН, Александар Поповски, си поднесе неотповиклива оставка од Управниот одбор на Пливачка федерација на Македонија, заради скандалот со непријавувањето на пливачот Евгениј...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com