Таг: плин

Ден на жалост во Б и Х, целиот регион жали по...

Во местото Посушје во Босна и Херцеговина владее неизмерна тага. Таму сите се знаат, се познаваат, ги знаат осумтемина тинејџери кои ги...

Објавени фотографиите на осуммината настрадани во Босна и Херцеговина сите родени...

Голема тага во родното место на осуммината трагично настрадани за време на новогодишната ноќ. Тагува цела Босна и Херцеговина,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com