Таг: плоча

Груевски поддржува институционално поставување паметници

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски не ги одобрува начините на поставување и отстранување спомен плоча на Кајмакчалан и поддржува институционално решавање на овие...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com