Таг: плусинфо

Османли: Мојата две и пол годишна невработеност е дел и од...

Зад себе имате голем професионален багаж, вклучувајќи ги и сценаријата за телевизиски драми и драмските текстови за театарски претстави, големо телевизиско работно искуство во...

Плусинфо:СКАНДАЛ Бодигард на Груевски кркал и по 460 евра на ден,...

Извесен Милошевски од обезбедувањето на екс-премиерот, само од 8 март до 31 мај, за вешалици, лепињи и слични „специјалитети“, потрошил 7.207 евра-пишува Плусинфо. За 26...

Разулавени ,,патриоти“ сакале да се пресметаат со новинар на Плусинфо

Група од десеттина членови на Македонското патриотско здружение „Пере Тошев“ од Прилеп вечерва во 18.05 часот се обиделе физички да се пресметаат со новинарот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com