Таг: повик за насилство

ВМРО ДПМНЕ: Политичкото насилство кое го спроведе СДСМ може да резултира...

Најновото соопштение на ВМРО ДПМНЕ е повик за нови насилства.ВМРО ДПМНЕ го оправдува насилството и признава дека стои зад него. Тие во денешното соопштение...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com