Таг: повлекувањ

Хаос во Републиканската партија

Еден месец пред одржување на претседателските избори во Америка, Републиканската партија заради нејзиниот кандидат Доналд Трамп се наоѓа во хаос, До точка на топење...со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com