Таг: погрешни информации

Епидемиолозите во Чаир се соочуваат со невистински информации за контакти на...

Министерот за здравство на последната прес конференција рече дека сѐ уште голем проблем е обезбедувањето на вистински информации за контактите на заразените...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com