Таг: поддршка од глумци

Де Ниро ја поддржа Мерил Стрип по нападите врз неа од...

Познатиот глумец Роберт Де Ниро и упати писмо со поддршка на неговата партнерка од некои филмови и колешка Мерил Стрип, која заради страствен политички...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com