Таг: под вода

Венеција е под вода, туристите и угостителите не попуштаат(видео)

Заради зголемено ниво на морето, силниот ветер и бура, речиси цела Венеција се наоѓа под вода. Кошмарот на жителите на најпосетуваниот град на светот,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com