Таг: Под лупа

Избори во БиХ: Се продаваат гласови за храна

Коалицијата за слободни и чесни избори „Под лупа“ евидентираше продажба на места во избирачките одбори во 18 општини во БиХ, 51 случај на употреба...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com