Таг: поздравиј

За САД референдумот е успешен и очекуваат целосна имплементација на...

САД ги поздравуваат резултатите од референдумот на Република Македонија на 30 септември, во кој граѓаните ја изразија својата поддршка за членство во НАТО и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com