Таг: покосил

Со автомобил во Мелбурн намерно покосил повеќе пешаци(видео)

Во Мелбурн, Австралија, возач на автомобил кој бил бркан од полицијата, бегајќи намерно се втурнал во поголема маса народ која се наоѓала во пешачка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com