Таг: полемика

Чаусидис: Кампањата за референдумот со буџетски пари ќе биде дамка за...

Во полемиката за плаќањето на кампањата за референдумот во медиумите со буџетски пари, се вклучи и претседателката на ССНМ, Тамара Чаусидис. Еве го нејзиниот став...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com