Таг: политички систем

Фотографијата која ја разбесни јавноста исчезна од профилите на функционерите на...

Оваа фотографија која вчера беше поставена на ФБ профилите на Бујар Османи и Артан Груби, како врв на ,,успехот“ со вселувањето во...

Официјалната страница на Министерството за односи меѓу заедниците само на албански...

Освен логото кое е на македонски и на албански јазик, сите други објави на официјалната интернет страница на новото Министерство за политички...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com