Таг: политички спот

ВМРО ДПМНЕ направи политички спот за починатите и заразени од Ковид...

Опозициската политичка борба со власта е главно сконцентрирана на состојбата со Ковид 19 и начинот на кој се справува власта со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com