Таг: полицајка

Две верзии за настраданото петочлено семејство во Гњилане

По невидената трагедија во Косово, во градот Гњилане, во која настрада петочленото семејство Блаца, медиумите објавија и втора верзија за можниот редослед...

Борис Џонсон го скрати говорот бидејќи на полицајка ѝ се слоши(видео)

Откако доцнеше еден час , британскиот премиер, Борис Џонсон, беше принуден да го скрати својот говор при обраќањето на нацијата, бидејќи на...

Бразилска полицајка застрела крадец кој се обидел да ги ограби додека...

42 годишната Катја да Силва Састре, го уби 21 годишниот Еливелтон Невес Мореира, кој се обидел да ги ограби неа и други мајки кои...

Прекршочна пријава за Беќир Асани од ДУИ за напад на полицајка

Денеска (01.03.) околу 10 часот на крстосниците на булевар "Гоце Делчев" и улица "Филип Втори" во Скопје, при подигање на патничко моторно возило "Ланд...

Функционерот на ДУИ Беќир Асани бил агресивен и ѝ се заканувал...

Денеска (01.03.) околу 10 часот на крстосниците на булевар "Гоце Делчев" и улица "Филип Втори" во Скопје, при подигање на патничко моторно возило "Ланд...

Полицајка брутално претепа тинејџерка во Филаделфија(видео)

Полицијата во Филаделфија  почна истрага против полицајка која брутално претепа млада девојка, која и се спротиставила на повиците да застане и да се легитимира. Видеото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com