Таг: полициски контроли

Засилени полициски контроли наместо ограничување на движењето

Владата не го прифати барањето на Комисијата за заразни болести за воведување полициски час од 22 до 05 часот во областите каде...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com