Таг: полни трибини

Полни трибини публика, прегрнати фудбалери…, Србија му пркоси на коронавирусот

Вчера се одржа градското фудбалско дерби меѓу Црвена Ѕвезда и Партизан во Белград, пред полни трибини. Во време на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com