Таг: полудел

Томислав Николиќ: Иванов полуде и прилично се скаравме заради БЈРМ

Српскиот Претседател Томислав Николиќ во интервју за РТС вечерва, меѓу другото, рече дека македонскиот Претседател Ѓорге Иванов многу невешто го убедувал предминатата година кога...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com