Таг: помагаат

Сите му помагаа на Јункер да остане на нозе(видео)

Претседателот на Европската комисија, Жан Клод Јункер, за време на фотографирањето пред гала-вечерата на самитот во НАТО во Брисел едвај се движеше. До него...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com