Таг: поранешен фудбалер

Поранешен американски фудбалер спаси дете фрлено од третиот кат по голем...

Американските медиуми објавија неверојатно видео од моментот кога мајка го фрла своето тригодишно дете од балконот по големиот пожар во станот.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com