Таг: поранешна

Голем пожар и штета во зградата на поранешна Комерцијална банка

Противпожарни екипи го ставија под контрола големиот пожар кој утрината избувна во зграда на кеј „Димитар Влахов“ во центарот на Скопје,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com