Таг: посебна просторија

Крмов: Внесовте пратеник со Ковид 19 само да може да гласа...

Вака пратеникот на Левица, Борислав Крмов, изутрината во 1 часот реагираше на својот Фб профил, откако пратеникот на ДУИ, Арбен Зибери, беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com