Таг: последен ден

Обвинителката Ристоска со горчливо-сладок вкус зборува за последниот ден на СЈО

Обвинителката Ленче Ристоска, портпарол на СЈО и една од ,,трите грации“, како што ги нарекуваа во најдобрите денови на Специјалното Јавно Обвинителство...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com