Таг: последна емисија

Последната емисија ,,Детектор“ на убиената бугарска новинарка Викторија Маринова(видео)

Бугарската новинарка Викторија Маринова , која беше брутално убиена во сабота, во бугарскиот град Русе, најверојатно истражувала проневера на пари од европските фондови за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com