Таг: постар

Со нож ја за заклал 20 години помладата сопруга

Триесетгодишната Билјана М. од Панчево, синоќа е убиена во нејзиниот дом, кадешто живееле со Синиша Р. којшто е 20 години постар од неа. Како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com